KONST / Litografier / Färglitografi 13138241
nr 1313 8241
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 214/360, "Förslag till souvenir". Motivet: 65x45cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:52:40
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg